yavlena.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Левски
749 €
1 464.92 лв.

(9.36 €, 18.31 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 22:31 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 193 пъти.
Площ:
80 m2
Етаж:
3-ти от 6
Газ:
НЕ

Описание на имота:

Явлена - Фронт офис представя тристаен апартамент под наем.
Апартаментът се намира на трети етаж в новопостроена сграда. Разпределението включва: Входно антре, две спални, просторна дневна с кухненски бокс, и баня с тоалетна. Помещенията са обзаведени с чисто нови мебели и уреди, като всеки детайл от интериора е внимателно подбран за уют и комфорт на обитателите.
За сградата: Сградата предлага луксозно изпълнени общи части и е изградена с висококачествени материали, което осигурява допълнително спокойствие и сигурност.
Към имота има възможност за наемане на гараж
Локация: Имотът се намира на удобно и комуникативно място на ул. Княгиня Тамара , в близост до градски транспорт, което улеснява достъпа до различни части на града.

- Имота е свободен за огледи от 15.05.2026г (yavlenaCOM/153239/rent).
Особености
Асансьор
За контакт:
0892508548
Брокер:
Илиян Станьов
0247600
Офис: Фронт офис - луксозни имоти
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Левски
Обява: 2d177800950895696

749 €
1 464.92 лв.
История на цената
(9.36 €, 18.31 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Левски