yavlena.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Оборище
ул. Оборище
825 €
1 613.56 лв.

(8.42 €, 16.47 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 5:33 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 106 пъти.
Площ:
98 m2
Етаж:
4-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
Лок.отопл.

Описание на имота:

Агенция Явлена предлага под наем чудесен тристаен апартамент в район Оборище, до кръстовището на ул. Оборище и ул. Черковна. Жилището се намира на 4-ти етаж в тухлена сграда от 1998г с асансьор и много добре поддържани общи части. Разполага с 98 кв.м застроена площ при следното разпределение:
входно антре с гардероб,
просторна дневна с напълно оборудван кухненски бокс и чудесна голяма тераса,
спалня с остъклен балкон към нея,
още една стая, която може да се ползва като втора спалня/хол/кабинет,
баня с тоалетна,
складово помещение със стелажи.
Изложение юг, север. Отоплението е от климатици, топлата вода от ТЕЦ. Предлага се напълно обзаведено и оборудвано.
Районът е в една от най-предпочитаните за живеене централни части на града. В удобна близост са множество търговски обекти и заведения, мол Сердика, парка Заимов, разнообразен градски транспорт, метростанция Театрална на 10 мин пешеходно разстояние. Зелена зона за паркиране. Без домашни любимци. За повече информация и огледи Евелина Богданова. ID 168406 (yavlenaCOM/168406/rent).
Особености
Обзаведен
Асансьор
За контакт:
0892501832
Брокер:
Евелина Богданова
028105060
Офис: Явлена Младост
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Оборище
ул. Оборище
Обява: 2d177794842899392

825 €
1 613.56 лв.
История на цената
(8.42 €, 16.47 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Оборище, ул. Оборище