yavlena.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава МЕЗОНЕТ
град София, Изгрев
769 000 €
1 504 033.27 лв.

(4 202 €, 8 218.40 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 5:33 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 361 пъти.
Площ:
183 m2
Етаж:
1-ви от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
Лок.отопл.
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2017 г.

Описание на имота:

Представяме Ви изключителен тристаен обзаведен мезонет в една от най-предпочитаните и престижни части на район Изгрев тиха и зелена улица, в непосредствена близост до река Новачница, Борисова градина и метростанция Жулио Кюри .
Имотът впечатлява с рядко срещана комбинация от локация,простор,спокойствие и усещане за живот сред природата. От апартамента и великолепно поддържания озеленен двор се разкрива красива гледка към Витоша и зеленината около реката,а атмосферата напомня живот извън града с тишина,птичи песни и усещане за гора,без да се лишавате от всички удобства на централната градска среда.
Сградата е модерно изпълнена с висок клас материали:
Акт 16 от 2017 г.
Тухли Wienerberger
Вентилируема фасада
Белгийска алуминиева дограма Reynaers
Външна топлоизолация
Френски прозорци
Британски сертификат за енергийна ефективност
Контрол на достъп и 24/7 видеонаблюдение
Отоплението е решено чрез термопомпа на ток,осигуряваща комфорт и енергийна ефективност през всички сезони.
Разположен е на ниво,което по документи е първи етаж,но поради денивелацията на терена създава усещане за класически първи и втори жилищен етаж над партер.
Площи:
Чиста застроена площ: 144,40кв.м.
Две нива по 72,20кв.м.
Тераса: 17,85кв.м.
Общи части: 20,24кв.м.
Обща площ с терасите: 182,49кв.м.
Разпределение:
Първо ниво:
Просторно антре
Светла дневна с трапезария и кухненски бокс
Библиотека/работен кът